Meist

Meist

Koostööpartner, kes majandab Sinu metsa arukalt

Metsa majandamine ei ole keeruline, vaja on leida vaid õige partner, kes Teid nõustab ja abistab. Meie ettevõtte eesmärk on metsaomanikuga ühine – saada metsast maksimaalne tulu selliselt, et raielank jääks peale tööde lõppu eeskujulikku seisukorda. Seda julgeme lubada tänu pikaajalisele kogemusele metsade majandamisel. Meie tegevjuhi käe all on teostatud metsatöid peaaegu kogu Euroopa riigimetsades – ülemerenaabritest Rootsist kuni Prantsusmaani.

Belforest Trade
Belforest Trade

Kahjuks ei tegutse kõik ettevõtted alati metsaomaniku huvides ja peavad enda majanduslikke huve metsa seisukorrast olulisemaks. Sellisel juhul võib sekkuda Keskkonnaamet, kes kontrollib raietööde õiguspärasust ja vajadusel alustab väärteomenetlust. Ilma vastavate kogemuste ja teadmisteta võib vaidlus osutuda kulukaks ka metsaomanikule.

Belforest Trade

Kui ka Teie soovite oma metsa- või põllumaale või raieõigusele parimat hinda ning vastutuse võtmist teostatavate tööde eest, siis võta meiega julgelt ühendust! Aitame vajadusel ka metsamajandamiskava tellimise või teatise täitmisega ja konsulteerime metsaomanikke tasuta.